Choď na obsah Choď na menu
 


      V tejto rubrike sa budem snažiť uviesť niekoľko príkladov, ktoré sú dôkazom pravdivosti teórie o GPZ a aké je jednoduché udržať  alebo si upevniť zdravie. Pre niektorých bolo samozrejmosťou, že si berú denne za hrsť tabletiek alebo sú každý mesiac u doktora a niekedy stačilo posunúť posteľ o 30 cm.

     Podľa mojich skúseností veľa liečiteľov robí tú chybu, že sa snaží napraviť chybu v energetickom systéme a nezisťuje dôvod čo spôsobuje tento defekt v aure!

     Doteraz nebolo miesto, kde by sa nepotvrdila pravdivosť tejto teorie, pod tým myslím všetky existujúce choroby, kde choroba tam negatívne zóny a opačne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Mladý muž cca 30 rokov: Už 10 rokov pocit prievanu, citlivé uši, myslel si, že to má od zubov, skoro stále vata v ušiach. Cez hlavu prebiehalo neg. žiarenie. O týždeň po posunutí postele problémy zmizli.

15 ročné dievča: Problém so štítnou žlazou, presne cez krk prechádza neg. žiarenie. Náhoda?

20 ročná mladá dáma: Roky výtoky z pošvy a veľmi časté zápaly vaječníkov. Presne v týchto častiach tela kríženie neg. žiarení.

40 ročná pani: problém s chrbticou v driekovej časti a miom na maternici. Samozrejme nikde inde ale v týchto častiach zistené neg. žiarenie.

50 ročný pán: Vypadávanie vlasov jeho manželka problém s krčnou chrbticou a u pána už pred pár rokmi sa objavila rakovina materského znamienka. Obidvaja cez hlavu voda a u pána ešte aj pozdľž celého tela.

18 ročná mladá dáma: nespavosť, vypadávanie vlasov, bolesti hlavy. Cez hlavu neg. žiarenie.

45 ročný pán: problém s chrbticou, infúzie,  tabletky, zablokované stavce, výrastky na chrbtici,  celé telo po dľžke v neg. žiarení.

47 ročná pani: nador na mozgu, presne pod hlavou voda krížená s neg. žiarením

20 ročná mladá dáma: nespavosť a problém so stavcami v oblasti krížov. Roky ležala nad vodou presne v driekovej časti, nespavosť-neg. žiarenie cez hlavu, už na druhý deň sa usmievala od radosti, že sa konečne vyspala a trvá to aj naďalej

20 ročný mládenec: športovec nemá bolesti ale  každé ráno pri rozcvičovaní sa pukajú stavce v krížovej časti, voda s neg. žiarením

Starší manželský pár- spolu majú všetky existujúce chronické choroby, v spálni 4 vodné prietoky a plus samozrejme všade sa vyskytujúce neg. žiarenia.

52 ročný pán: problém so zrakom rozpadávajúca sa očná sietnica, od 15. roku veku cukrovka čo samozrejme mohol spôsobiť problém s očami, zúžené cievy, ale presne mal hlavu položenú vo vode.

15 ročná slečna: problém za problémom, častejšie u doktora ako v škole, spala presne v neg. žiarení po dlžke celého tela. Problém s čelnými dutinami, s chrbticou, kolenami, chrípka atď. Po preložení postele do mesiaca problém akoby ani neexistoval.

8 ročné dievčatko: v oblasti ľadvín hartmanov kríž, už existujúce problémy s ľadvinami. Bola liečená v nemocnici aj tak zlé výsledky testov. Po troch mesiacoch po preložení postele mimo neg. zóny všetky výsledky negatívne.

Neliečiteľná alopecia: 49 ročný pán, už roky sa trápil s alopeciou / ložiskové vypadávanie vlasov/  po 4 mesiacoch po preložení postele na správne miesto vlasy sú spať.